| SwagSwag a întrebat:

Am un telefon Samsung Star 2 GT-5260 nu stiu cum sa imi descarc jocuri pentr el...cine stie sa ma ajute pls pls + funda big grin :*

Răspuns Câştigător
| StiLLz a răspuns:

Salut! Scrie pe Google "jocuri java 240 x 400 pixels"si le downloadezi. Apoifaci un folder in telefon pe "Jocuri"bagi jocurile asa cum le-ai downloadat in telefon prin cablul de date in folderul pe care tocmai l-ai facut. apoi scoti cablu intri din now in folderul "jocuri" din telefon si dai pe arhivele alea si apoi se instaleaza.Succes!

| SwagSwag explică (pentru StiLLz):

Mai am o intrebare sunt gratis?

1 răspuns: