| Gamergusti a întrebat:

Am un telefon Xiaomi redmi note 7(4gb RAM/120 GB rom)si as vrea să știu cum îmi pot instala fortnite pe el, am văzut pe YouTube că merge dar când am incercat să îl instalez cu launcher-ul epic games îmi zice că nu este compatibil, poate să mă ajute cineva?

2 răspunsuri:
| Ionut659 a răspuns:

Păi ei au umblat în setările jocului și a dispozitivului. Stai liniștit că duce în max 7 FPS pe un telefon necompatibil. Am s7 edge și duce nașpa pe low 10-30fps

| Gamergusti explică (pentru Ionut659):

Ok am înțeles