| MasterPas_LeXu_1990 a întrebat:

Am un X-box si nu prea ma pricep la fel de bine la maneta cum ma pricep la tastatura...intrebarea este: pot juca la Xbox Fifa de pe o trastatura conectata la el? Sau trebuie sa folosesc neaparat maneta?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vrea sa folosesti tastatura presupun ca trebuie una Microsoft cu usb special pentru xbox. Funda?

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru anonim_4396):

Rasp tau e gresit...am citit pe mai multe situri si pana la urma nu se poate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterPas_LeXu_1990):

Ah ok, nu am un xbox asa ca nu ma pricep dar doar am presupus xboxul nu e standardul meu forte in lumea informatici sau a hi-techwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tastatura cu usb special pentru xbox. Dar de ce nu joci de pe controller

| MasterPas_LeXu_1990 explică (pentru anonim_4396):

Am probleme cu forma controlerului...imi place mult mai mult si sunt deja obisnuit cu tastatura...dar am citit deja pe mai multe situri si nu e posibil sa joci fifa decat de pe maneta