| TlkCast a întrebat:

Am undita +4 pe Metin2 Ro. La cat sa trag ca sa prind salai si mandarine? Dau funda. Dar la undita +2? Si cum sa am mai multe sanse sa pice scoici, dar perle?

Răspuns Câştigător
| elicopterultau a răspuns:

Pai mereu trebuie sa tragi cam la 3 secunde oricat + ar fi undita. Iar in legarura cu scoicile si perlele te duci la femeia batrana sati citeasca norocul si daca ai mult noroc puneti vraja karma pentru mai mult si umpleti inventarul de scoici si perle. Eu asa fac sa stii dar acum depinde si de noroc. Baftabig grin
funda?big grin

5 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Panarama pescuitu cel mai urat mod de a face bani.
Uite faci un farmer sura AM (arme) lvl 75 fa-ti un set de demoni 100%, o otravita frumoasa, un buff si rupi la farmat etaju 7, il faci si singur si faci multi bani
Salut

| eutunoilafilm a răspuns:

La undita plus 4 la mandarina si salau 2-3 sec, la crap 3-4, la pisica 5, crap chinezesc 3-4(mai sigur 3).
Pai ca sa ai sanse mai multe tresa ai macar 15 pesti si iti eliberezi jumate din inv. 1 si deschizi pestii in

inventaru 2(la perle la fel).
Multa bafta, sper sa-ti iasa.
P. S.:La fiecare undita e la fel.

| Barzoi_Andrei_1996 a răspuns:

Si daca nai noroc iti da vraja karma?

| TlkCast explică:

Ce vraja karma?

| elicopterultau a răspuns (pentru TlkCast):

O iei de la femeia batrana atunci cand ai ghinionwinking