| KyleUnderwood a întrebat:

Caut un server de metin2 privat care sa nu fie pe Hamachi si sa fie PVP si nu prea greu, adica sa trebuiasca sa pescuiesti scoici pentru perle, sau sa te duci in V3 ca sa iti pice acolo. Un server in care sa iei din shopuri ce ai nevoie pana in level 70 macar. Merci

1 răspuns:
| FreshBoyAlyn a răspuns:

Metin2XPM:gasesti arme si armuri+9, perlele le gasesti mai peste tot pe jos, arme epice, bijuterii, iteme speciale, mounturi marfa mai de toate sper ca te-am ajutat.