| Andreeeeeaxd a întrebat:

Am vazut in OurWorld unele caractere care au o lopata si daca sapa castiga mai mult flow. stiti de unde pot sa o iau?

Răspuns Câştigător
| AnNéVidoff a răspuns:

Pai este simplu! Te duci la magazine apoi la Enchantments si apoi vezi ca scrie Treasure hunt sau daca ai setat in romana vezi acolo o lopata si vezi ca sunt diferite lopeti dar sunt cu gems! Cauta-ma pe numele FoxyBella!

| Andreeeeeaxd explică (pentru AnNéVidoff):

Ai putea sa ma mai ajuti cu ceva legat de castigul de gems?

| AnNéVidoff a răspuns (pentru Andreeeeeaxd):

Da te pot ajuta.Intra pe sit-uri de genul our world gems code urmate de luna si anul.In fiecare luna castigi 30 de gems daca ai cont de facebook si toolbar-ul.Plus de asta poti sa castigi si din filmulete.

3 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Da pot si o sa te ajut deci ca sa castigi flow poti sa cumperi daca asta te intereseaza sau poti sa castigi gratis prin filmulete dar mai exista coduri de gems care iti dau 10 gems pe luna! Le gasesti pe google dar vezi sa cauti luna si anul exact!