| zMaddy a întrebat:

puteti sa ma ajutati (daca stiti ca jucati ourWorld) cum pot face 50Gems cat mai rapid caci mai am 52 si imi trebuie lopata magica pentru Flow.
Dau Funda raspunsului castigator!

6 răspunsuri:
| Alina31Mihaela a răspuns:

Ai folosit C8AD-F8CE-58A1-A0B5? e codul de saptamana asta pentru 10 gems dar trebuie sa fi conectata la facebook.si ar mai fi codul de luna asta tot pentru 10 gems dar nu a aparut inca...altceva nu stiu ce poti face...

| zMaddy explică (pentru Alina31Mihaela):

Da.pe acela l-am folosit. Acum am 62 nu ma intreba ca nu stiu cum ii facui (ha ha) si imi mai trebuie inca 42 oooff
scuze mai astept si alte raspunsuri si o sa iti dau funda (depinde de raspunsuri )

| DidiChanx3 a răspuns (pentru zMaddy):

Mai este sa te uiti la clipu ala si de fiecare data cand te uiti primesti 3 gems apoi luni trebuie sa apara codurile sau sa le cumperi sau in unele cvazuri ca concurzurile ( daca castigi ) o sa primesti depinde intre 100-300 de gems fundita puppy dog eyes

| zMaddy explică (pentru DidiChanx3):

Deja m-am uitat la filmulete dar nu stiu despre ce concursuri spui si sunt nerabdadoare sa le aud ♥

| DidiChanx3 a răspuns (pentru zMaddy):

Pai toate concursyurile da-i acolo unte scrie go si you are at acolo sus in stanga da-i clik si po sa vezi o banglica albastra da-i pe ea si alegi sa intri in concurs sa votezi sau sa vezi rezultatele intri in concurs cu o poza sau imbracaminte iar daca cand va fi votatrea o sa castigi primesti gems dar depinde pe ce tema ii concursu puppy dog eyes

| Alina31Mihaela a răspuns:

A aparut codu' nou... 3B1F-1743-EFDB-C713