| cristy985 a întrebat:

Am vazut prin 2009 la un baiat un joc gen GTA dar erai ca un fel de mutant "sugeai" energia din oameni si te transfotbai in cel pe care l'ai "supt" de energie aveai puteri speciale te catarai pe cladiri sareai sute de metrii tudicai masini le aruncai in politie puteai sa intri in masini in tancuri aveai arme... exact ca nu fel de gta...

Răspuns Câştigător
| DAnc3 a răspuns:

Prototype.

2 răspunsuri:
| Luke21Rules a răspuns:

=]] se numeste Prototype este aparut in 2009 cred ca asta e jocul despre care vorbesti funda?

| cristy985 explică:

DAnc3 a raspuns primul si da acela este jocul....ms