| Pinkelephants a întrebat:

Am vrut sa-mi schimb parola de la id, dar am uitat raspunsul uneia dintre intrebarile de securitate.Stiti cum il pot afla (mentionez ca stiu parola id-ului)? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intri la My account info de acolo la Update password reset info, click pe ea si la Secret Questions in jos dai click la Change Questions and Answers aici alegi din nou 2 intrebari si scrii doua raspunsuri pe care sa nu le uiti - salvezi.

1 răspuns:
| Balooonasseeee a răspuns:

Cum intru la My account?