| IMBogdan a întrebat:

Am windows 10 pro si joc samp, am descarcat un aimbot, adica mai multe si la toate mi se intampla un lucru.
Intru pe samp, activez aimbot iar cand vreau sa trag se blocheaza.
Nu inteleg de ce, daca puteti sa ma ajutati as fi foarte bucuros.
Puteti sa-mi dati mes pe Discord : Bogdan#9892
Daca nu imi puteti scrie direct aici din ce cauza nu merge.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru serverul prinde aimbot-ul si il blocheaza ca sa nu poti trage.

| IMBogdan explică (pentru Wr3nch):

Faza e ca un prieten are acelasi aimbot si nu are treaba, jucam pe acelasi server

| Mirel4412 a răspuns:

Ori aimbotul nu functioneaza cu sampul tau, ori serverul are un "anticheat" adica un sistem sa prinda codurile, si opreste aimbotul

| IMBogdan explică (pentru Mirel4412):

Un prieten are acelasi aimbot si ii merge pe server, poate sa incerc sa-l intreb ce samp are

| Wr3nch a răspuns (pentru IMBogdan):

Exista sansa sa nu foe compatibil si cu versiunea ta de samp.

| xFlo699 a răspuns:

Ori este versiunea incompatibila cu cheat ul, ori nu e bun cheat ul, dar e mai ok sa faci c-bug cu deagle, și asa nu mai ai nev sa ai aimbot