| Dizzyz a întrebat:

Am windows 7 am placa de sunet Intel 82801fbich6.Sonorul nu merge si am incercat sa downloadez de pe toate site-urile drivere pentru aceasta placa de sunet si pentru windows 7.
Ziceti-mi si mie fiindca sunt disperat, de unde naiba sa le downloadez? Nu mai pot! Am cautat de mi-a venit rau!

6 răspunsuri:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Nu se aude nimic? mai ai driverul original? incearca Http://www.softpedia.com/get/
System/System-Info/Everest-Home-
Edition.shtml descarca programul asta si iti spune ce placa de sunet ai si apoi
caut.o pe net! BAFTA

| Dizzyz explică (pentru VanHelsinG007):

Am cautat pe net drivere sa le downloadez dar nu merge nici unul.
Imi poti spune tu de unde sa le downloadez?
Sa-mi dai un link?

Răspuns utilizator avertizat
| mitica11 a răspuns:

Nu asta e din calculator. Dinauntrul lui.Este un cablu deranjat. Funda?smug

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru mitica11):

Ce cablu mah? placa audio e incorporata pe placa de baza! doar daca a luat placa audio ca piesa...altfel nu are treaba cu nici un cablu

| EdiShukaru a răspuns:

Pai daca ai facut calculatorul piesa cu piesa adica:ai cumparat carcasa si ai cumpar si placile atunci in cutia unde ai luat placa de baza trebuie sa fie si un cd-u cu toate driverele: USB, Sunet, Net etc.
Dar daca ai calculatorul gata facut eu zic sa o iei pe raspunsul lui VanHelsinG007 baftawinking