| AlinPeFelie a întrebat:

happy Nu-mi merge sonorul.straight face Am incercat tot felul de drivere, Realtek..am windows xp. Imi puteti da va rog niste sfaturi?sad Funa..multam'.

2 răspunsuri:
| ema_2625 a răspuns:

Probabil s-a ars boxa sau nu ai introdus bine mufele, este instalat windowsul gresit.

| denis28 a răspuns:

Creca s-a ars placa de sunetz sau windosul; su daca ai laptop si ai windows 7 merge sunetul, dacai ai calculator si ai windows 7 nu merge depinde si de unitate adica de calculator