| ioana_1200 a întrebat:

Am Windows 7 si cand vreau sa downloadez o melodie mi se deschide direct in media player si nu o pot salva.Stie cineva ce pot face pentru a salva in calc?

4 răspunsuri:
| NewLife18 a răspuns:

Dai clik pe DOWNLOAD sa descarci melodia, si jos iti apare open sau save as, tu dai click pe save as nu pe open

| ioana_1200 explică (pentru NewLife18):

Eu vreau sa downloadez ceva de pe http://www.muzicanti.ro/.Si cand dau pe sageata aia verde mi se deschide direct media playerul si nu imi apare jos chestia aia ca sa pot salva.:-?

| NewLife18 a răspuns (pentru ioana_1200):

Trebuie sa fie neaparat,daca totusi nu este,schimba site, sunt o multime de alte site, bafta!

| PortocalaAlbastra a răspuns:

Nu da open ci da save si eu am avut Win 7 :-d