| DaniCris a întrebat:

Am windows 7 si candva mi se vedea bara de start transparenta, si orice contur de la un program sau browser tot transparent, acum nu mai e asa, este alb. Cum pot sa il fac cum era?

2 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Canva mai exact cand? ai reinstalat windows 7 de curand?
daca ai bagat win7 profesional este normal sa fie alba pentru ca e cel mai nasol win7
daca ai ultimate atunci poti face bara in ce culori vrei tu, intra la teme si incearca de acolo sa rezolvi problema

| MrStealYourGirl a răspuns:

Uneori mi se întâmpla asta cand alegeam o opțiune, Performance Booster de la Tune Up. Daca ai si tu Tune Up, dezactiveaza Performance Booster si vezi.