| rodicamartinovici a întrebat:

Ar merge GTA V pe un laptop Dell latitude e6410, core i5, ddr3, Intel,cu un procesor Intel Core i5 M520 2,4 Ghz si cu memorie ram 3 Gb DDR3?
Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| FollowMeNow a răspuns:

NU cred ca ai sanse... gpu de la Intel nu sunt destinate pentru gaming... cam un laptop ca asta poate rula decent: http://www.pcgarage.ro/......dark-grey/

1 răspuns:
| SkRiLLeX450 a răspuns:

Ai placa video Intel si placile video de la Intel sunt foarte slabe...Despre acel i5 zic ca ar merge dar nu stiu sigur daca o sa mearga bine pe 3 GB ram.
Din cate am auzit jocul este foarte optimizat... asa ca incearca