| sebastiannnn a întrebat:

Ar merge need for speed world pe un sistem slab? de exemplu, 512 ram, procersor Intel core pentium 4 2, 47 ghz, placa video ati radeon 9200 series 128 ram Dati-mi si niste drivere pentru placa video sau nu stiu... ultimele drivere. windows XP sp 2

Dau FUNDA repedeee

2 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Nu o sa iti mearga...ai ram si video mult prea putin.
Eu am procesor Intel celeron 1.8 (single) si placa video ati radeon 3400 series full hd 512mb video ram si imi mergea putin sacadat. Deci nu cred ca o sa iti mearga. Succes!

| sebastiannnn explică:

Pai eu mai am un laptop... i5 procesor, ultima generatie. 4gb, dar este plecat.laughing si am un pc, care-i varza... straight face in max 3 saptamani imi primesc laptopu inapoi, abia astept :X. dar vreau sa rezolv cu pc. mai astept raspunsuri, dau funda redepee