| sebastiannnn a întrebat:

as vrea sa stiu de ce imi merge Need For Speed Most Wanted 2005 si Need for Speed Underground 2 la low. am windows xp sp 2, procesor de 2, 47 Intel celeron cpu, placa video ati radeon 9200 series si 512 ram. spuneti-mi si mie niste drivere, ce trebuie instalat sa-mi mearga jocurile la high. dau funda la cel care ma ajuta.

7 răspunsuri:
| sebastiannnn explică:

straight face, pai nu stiu ce placa de baza sau ce drivere sa bag straight face daca puteti sa ma ajutati, da trebuie sa-mi mearga pe high. mi-a mers dar am reinstalat windows. funda la cel care ma ajuta happy

| sebastiannnn explică:

Auzi, exista patch-uri pentru. a lua mai putine resurse jocurile? cum este la gta 4, daca instalezi un patch iti merge mai repede happy

| AlexSnd a răspuns:

Deci,mai bine lasa la low..nu e cu nimic mai deosebit daca ai pe highhappycauta modelul la placa de baza si iti da ultimele drivere pe net. funda?:X

| sebastiannnn explică (pentru AlexSnd):

Pai. poti sa ma ajuti ce drivere sa caut? da mi-a mers pe high ultima oara nfs-urile, chiar si carbonu dar vad ca numai imi merg acu.

| AlexSnd a răspuns:

Deci,desfa carcasa la unitate si iti aare un cod.si scrie asa: download drivere placa de baza (si codul pe care-l gasesti pe placa de baza). funda?

| MihaiAsasin a răspuns:

Pentium 4 1. 6GHz
Athlon XP 1600+

Login
GeForce 6600
Radeon 9000 Series 64MB

Login
256 MB

Win Xp 32
DX 9 nfs mw 1 merge si underground 2

| sebastiannnn explică (pentru MihaiAsasin):

Pe low, merg, dar la high nuuu si asta ma enerveaza. inainte imi mersese straight face