| MiHai3122 a întrebat:

Ar merita Just Cause 3, Sleeping Dogs si Need for Speed Hot Pursuit cumparate? Mai ales ca sunt si acele reduceri la ele pe steam, iar de dlc-ul de la Just Cause 3 ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| TwoSlicesPizza a răspuns:

Sincer cumparale doar daca vrei multiplayer, adica se pot crackui foarte usor toate... da na daca vrei sa fii legit cum vrei... dar totusi as zice ca sunt jocuri mai buna, chiar daca costa cat toate trebuie la un loc mai bine un care chiar zici "wow" decat 3 care le joci de cateva ori si nici macar nu le termini.

Need For Speed - Hot Pursuit daca il cumperi de pe g2a merita e destul de fain, adica pentru vremea lui. chiar arata bine eu l-am terminat si mi s-a parut super acum mult timp dar acum as opta pentru alte jocuri.

1 răspuns: