| CyberFanthoms a întrebat:

Are careva X-ray pentru minecraft pentru versiunea 1.5.2?
Lasati mesaj cu id de mess sau skype
FUNDA!

3 răspunsuri:
| BogdanVasc a răspuns:

Nu este permisa piratarea pe TPU...

| anonim_4396 a răspuns (pentru BogdanVasc):

Asta nu e piratarea. X-ray e un mod la care toti utilizatorii au acces.Ce-i drept, e mai mult o trisare decat un mod, dar iei ban numai pe anumite servere. Piratarea nu e permisa pe TPU, dar aici nu e vorba de piratare.

| BogdanVasc a răspuns (pentru anonim_4396):

X-ray e un HACK de fapt, nu un mod, si nu au acces toti playerii in mod intentionat ci ei isi pun de-adragul trisarii. Orice tip HACK este piraterie.

Eu nu mai zic nimic, cand o sa am senior probabil o sa-ti dau report, dar acum las pe altii sa te ajute. Bafta.