| Alex00717 a întrebat:

Are ceva daca am o sursa din 2017 noua de 500w 80+ bronze si la aceasta ii bag niste piese vechi de 10 ani? Adoca exista riscul sa se strice sursa sau piesele?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu! Nu inteleg de ce ai pune o sursa noua si buna pe un PC cu compomente depasite!

| Alex00717 explică (pentru alexboss2020):

Nu tin sursa la pc-ul vechi decat o luna pana fac rost de bani pentru pc nou

Răspuns utilizator avertizat
| marian5693 a răspuns:

Nu se strica nimic. S-ar fi stricat daca era sursa veche si celelalte componente noi si sursa nu facea fata