| Minnie69 a întrebat:

Are cineva conturi pe LadyPopular, dar care sa mearga si sa aiba si animal? Nu dau funda daca nu merge!

Răspuns Câştigător
| adelina0101123 a răspuns:

Nu are animal al meu da are lv 10 si e bun eu nu pot sa mai joc pe el pentru ca nu am timp dar as vrea sa aiba cineva grija de el! Am multe haine si am iubit actor am 8 diamante credbig grin...

4 răspunsuri:
| Sandru_Andreya_1995 a răspuns:

Am multe si nu imi mai trebuie dar nu mai stiu care merge si care nu:
pisicamica

denymary005
suculet

| Minnie69 explică (pentru Sandru_Andreya_1995):

Imi pare rau, dar nici unul nu a mers si nu am putut sa-ti dau funda. imi pare rau.

| Sandru_Andreya_1995 a răspuns (pentru Minnie69):

Inainte sa til dau mergea de minune...cred ca a vazut cineva dinaintea ta...pacat ca aveam pe cont o pisica si eram la nivel 56