| Liviu781 a întrebat:

Are cineva idee de ce nu imi vine SMS-ul de la Steam pe telefon? Adica am activat autentificatorul ala din Steam Guard si zice sa confirm numarul, dar chestia e ca nu imi vine acel cod pentru confirmare prin SMS ( precizez ca numarul de telefon e corect )

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi facea la fel. Eu am scos cartela sim si am bagat-o din nou, iar apoi a mers laughing. Incearca si tu, poate iti merge.

| Claudio12 a răspuns:

Probabil nu ai euro pe telefon pentru ca jos scria ca o sa ia parca 0.36 euro.