| Liviu781 a întrebat:

Cine are idee de ce nu imi vine codul de confirmare al autentificatorului Steam? Adica pur si simplu apas sa-mi adauge autentificatorul in aplicatia Steam si nu imi vine SMS cu codul care trebuie sa-l bag ( precizez ca numarul este corect ). Are idee cineva cum se poate rezolva aceasta problema? O fi de la telefon?

3 răspunsuri:
| Denis123456789123456789 a răspuns:

Daca ai Steam pe mobil doar trebuie sa intri in aplicatie, o sa vezi acolo un cod

| Liviu781 explică (pentru Denis123456789123456789):

Pai asta e chestia ca eu de abia acum bag autentificatorul pentru telefon, adica eu nu am cod-ul ala de care zici tu. si chestia e ca nu-mi vine SMS-ul

| Denis123456789123456789 a răspuns (pentru Liviu781):

Pai intra in scrie,, steam`` pe google, dai la autentificare si jos o sa vezi,, Ai uitat parola?`` Dai click si o sa vezi,, I deleted my steam authenticator`` dupa te descurci tu