| TeoCaramel a întrebat:

As avea o intrebare despre chit chat city.Cum imi fac casa, adica mi-am cumparat-o dar de unde iau pereti podea etc.Ma puteti ajuta?
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ela1Elenutza a răspuns:

Pai poti cumpara din locurile de langa centrul orasul Shopping City dar costa insa exista 3 magazine care sunt unele langa altele: Breathe; MonsterBuneh; Atelophobia si sunt gratis obiectele si sunt una si aceeasi persona cu un jucator popular HelloKittay toate 4 sunt una si aceeasi persoane. Mai sunt alte magazine dar mai costa : Anna.; Arden (daca si l-a reconstruit ) Kamkize (mi se pare ca le are gratis); Kimakuru; May.; Tiffany`; Nemesis mai sunt si eu dar nu le am pe toate la vanzare numele meu Ela si daca doresti alte informatii contacteaza-ma si in joc. Distractie Placuta!

| Georgiana_Catalina_1980 a răspuns:

Pai sunt multe magazine: Atelophobhia, Reflection, Neptune( gratis)
Care costa: Atsuna, FluffyUnicorn, Arden, Unique, `Dara, Peony, Mally`.
Sper ca te-am ajutat! happy :3