| Skeletor a întrebat:

Am o pagina de facebook si nu stiu cum sa-i adaug aplicatii gen intrebare si raspuns... exemplu: Cand vei muri sau ce parfum ti se potriveste etc.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| MikyThaa a răspuns:

Pai, dupa ce intri pe pagina, jos, sub nume, ai chestia aia cu poze, aprecieri, notite etc. Ii dai pe desfasurarea patratelelor alea si acolo sunt unele goale cu semnul plus in coltul din dreapta. Dar.din cate stiu eu alea cred ca o sa coste.