| Iamfaimous a întrebat:

As avea o intrebare despre Facebook, vreau sa sterg o persoana din lista de prieteni care si-a facut un facebook nou si nu il mai foloseste pe cel vechi. Nu stiu cum l-a dezactivat dar nu il pot sterge nicicum si nici acesa. Indiferent ca dau click pe facebookul vechi sau ii dau "stergeti din lista de prieteni" vine mesajul :Conţinutul pe care l-ai solicitat nu poate fi afişat acum. Poate fi indisponibil temporar, linkul pe care ai apăsat poate fi expirat sau poate că nu ai permisiunea să vezi această pagină. Ce sa fac vreau sa scap de spatiul ala ca ocupa loc la friends degeaba!

1 răspuns:
| Ella192 a răspuns:

Mai astepata, cred ca este in proces de stergere a contului.