| Pandaaa a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie jocuri RPG/Racing/Arcade, dar sa aiba cerinte mici, in special la placa video ^_^
Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

FPS (shooter) : Half Life 1/2, Quake 3, Unreal 2, Unreal Tournament (UT99), No One Lives Forever 2, Contract JACK, Return to Castle Wolfenstein, Alien vs Predator 2, Serious Sam 1/2, Duke Nukem Manhattan Project, Max Payne 1/2, Postal 2, Blood 2, GTA 3, GTA VC, Medal of Honor Allied Assault

Arcade: Duke Nukem Manhattan Project, Atomic Bomberman, Tarzan, Hercules, House of the Dead 2/3, Goonies Remake

RPG: Vampire the Masquerade Redemption, VTM Bloodlines (va sacada probabil), Deus Ex 2 Invisible War, Diablo 1, Diablo Hellfire, Diablo 2, Nox (asemanator cu Diablo), Sacred, Baldur's Gate 1/2, Gothic 1/2

Racing: Need for Speed 5 Porche, 18 wheels of steel, Flatout, Bus Simulator, Carmageddon 2,

gasesti cateva aici, inclusiv Max Payne 1, House of the Dead 3, Blood 2, Resident Evil 3, Diablo 2, Carmageddon 2, UT99, etc etc
http://www.gameswin.biz/gameen.php? most
cauta aici jocurile din 1998-2003.
Vezi clipuri pe youtube cu gameplay, sa stii care joc iti place.

2 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Cat ai exact la placa video?

| Pandaaa explică (pentru Andrei7520152):

Momentan am una de 64mb integrata, ca placa mea normala de 120 mb s-a ars. si pana in vara pana imi cumpar una performanta, vreau ceva jocuri "low"requirements"