| śŇŇŇiKeŘś a întrebat:

As dori sa-mi iau o consola. Dar nu stiu ce sa aleg dintre xbox 360 si PS3. Voi ce imi recomandati?

4 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Xbox360 toata ziua si toata noaptea

| FreSsh a răspuns:

PS3 e o consola destul de buna ca are si varimiu! dar xbox n-am incercat asa ca n-am ce sa zic despre xbox! Eu as alege ceva nou daca ai avut PS 2 incearca xbox! sau daca nu ai avut PS2 PS 1 incearca PS3! PS: (daca nu ai avut PS 1 PS 2 adica daca nu stii cum e...asa ca PS 3 E un PS2 inbunatatit) xbox ti-as recomanda

| śŇŇŇiKeŘś explică:

Multumesc pentru toate opiniile voastre...Mi-am luat ps3happy

| R41 a răspuns:

Eu as alege xbox 360 cu aparat Kynect