| Cr_Liviu_1998 a întrebat:

As dori sa stiu daca o placa de baza gygabite g1.sniper b5 ocupa tot locul rezervat dintr-o carcasa thermaltake chaser a31
Am placa de baza si mie teama sa nu imi intremult praf in carcasa
Am o placa video EVGA GTX660
>-Cooler EVGA
>-8G ram (o placuta)
>-procesor i5-4670 3.4 Ghz
>-sursa thermaltake de 730W
>-HDD 1TB caviar black
>-placa de sunet creative audigy rx

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Praf oricum iti intra... pacat de sistemul asta daca nu ii pui si un SSD.

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

P.S. Ai o obsesie, vad ca ai pus intrebarea si pe pcgarage. Ia frumos o carcasa mai ieftina si cumpara un SSD, pacat de restul componentelor.