| havirneanu a întrebat:

As dori sa stiu si eu niste jocuri ce pot fi rulate acceptabil pe un Acer Aspire 5733Z!

Răspuns Câştigător
| sautean14 a răspuns:

Apai si eu am un laptop tot Acer astire diar ca 5338 ati ruleaza nfs Word The Sims 2 assassins creed (nu stiu exact daca mere)Dar ia-ti onlive sunt jocuri cum ar vi splinter cell convict ati merge perfect pe cel mai pff pc posibil doar ca te lasa demo(30 de minute) inclusive pe unele jocuri Multiplayer sau le cumperi Succes!