| udar27 a întrebat:

As dori sa stiu toate info. despre Blu-Ray ca : cat se poate stoca pe el, cat cosata etc... da toate info.

Răspuns Câştigător
| XeQt a răspuns:

Dac te referi la DvD`ul Blu Ray el poate stoca:Mărime Fizică Capacitate pe un singur strat Capacitate pe ambele straturi
12 cm, un singur strat 25 GB (23, 3 GiB) 50 GB (46, 6 GiB)
8 cm, un singur strat 7, 8 GB (7, 3 GiB) 15, 6 GB (14, 6 GiB). Daca te referi la playerul Blu Ray acesta nu are memorie interna
Pretul Pornoeste dela 4 milione(Depinde de calitate) si ajunge la 35 de milione

2 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Pretul difera dela film la film ele pot costa 600 de mi si pot ajunge la 3 milioane si ceva

| udar27 explică:

Ma refer la Dvd'ul Blu Ray si as dori sa stiu cat costa un exemplar.