| anonim_4396 a întrebat:

Cat cosata un incarcator pentru Samsung Gt S5560i? [ nu mai merge si nu stiu din ce motiv ] sad

Răspuns Câştigător
| EUBMV89 a răspuns:

Vezi mai intai daca esta incarcatorul de vina (incearca sa il incarci cu incarcatorul altcuiva). Eu am patit asa si era de vina telefonul nu incarcatorul. Incat despre pret habarnu am. Aici e in jur de 10-15 €, dar in tara nu am idee cat poate fi.

1 răspuns:
| olo a răspuns:

Erau 5 " picioruse" si am observat ca lipsteste unu' dintr-ala auriu', iar la telef sunt 5 locuri thinking sper sa nu fie de la telefon crying