| MadalinX5 a întrebat:

Salut, sunt un elev care trece in clasa a X-a si doresc sa stiu si eu daca pot sa ma transfer la alt profil de la data de azi August 4. Stiu 100% sigur ca intre semestre pot dar as dori acum. Eu doresc sa ma mut de la C(mate info) la A (mate-info engleza). Se poate? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Sanke a răspuns:

Nu cred ca se mai poate... Din cate am inteles de la tine, la A se face engleza intensiv. Pentru a fi la o clasa de intensiv trebuie sa dai un test, care, din cate stiu eu, s-a dat deja. Nu sunt sigur daca s-a dat deja peste tot, dar banuiesc ca da, din moment ce se apropie perioada corigentelor.

1 răspuns:
| MadalinX5 explică:

@Sanke: Diferentele se dau pe August 28. Si la Engleza si la Geografie.