| anonim_4396 a întrebat:

As dori un cont la Smallworlds sa fie vip si sa aiba cl peste 50 si sa aiba lucruri pe el. Daca se poate pe gratis iar daca nu as dori sa locuiesc pe cont cu cineva :]Multumesc foarte mult! Dau funda!love struck

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Ok iti dau eu un cont pe gratis iti trimit prin mesaj datele contului si id meu de mess sa mai vorbim:* pup!big grin Sper sa iti fiu de folos:p

| D3ndru3 a răspuns (pentru Melyssuka):

Melisuka nu mai ai vreoon cont de SmallWorlds? sami imprumuti sau sa mi-l dai si mie?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va mai cecrtati ca m-am si lasat de smallworlds de atunci O.o

| D3ndru3 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tea-i lasat de Smallworlds nu Vrei sa-mi dai mie contul tau, sau sa stam amandoi pe cont ce zici?

| MyhaElla17 a răspuns:

Eu am program de facut gold vip si tokens.Se numeste smallworlds.hack si il gasesti pe fisierul.meu.ro.cand apesi get gold etc. alegi ceva de acolo si dai submit, in 30 de minute iti apare tot ce vrei da trebuie sa fii intrata pe cont si apoi devii bogata! la fel ca mine!

| Alex_Malanciuc_1900 a răspuns (pentru MyhaElla17):

Dar tu poti sa zici ca merge100%?

| FreeHugs3 a răspuns:

Hei.Melyssuka da-mi id tau sa vorbim ceva.

| FreeHugs3 a răspuns:

Da-mi id tau melyssuka.

| Alex_Malanciuc_1900 a răspuns:

Auzi chestia aia cu hackul mi-am luat si eu dar nu sunt sigur daca merge... tu poti comfirma 100% ca este bun?

| D3ndru3 a răspuns:

As vrea si eu un cont de Cl peste 50 sau chiar daca se poate Cl 60 si sa stau cu un prieten/a si nu am sa va fur fiindca la contul meu nu-i mai stiu parola si nu o pot schimba " Cred"