| claudiumy a întrebat:

As dori un sunet pentru screenshot in sa:mp si sa imi dati un tutorial cum se baga.Cel care merge

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

Cand apesi pe F8 sa se auda? Nu cred ca exista, dar poti downloada programe gen Fraps, Bandicam.

| claudiumy explică (pentru Prezidentul):

Da dar am vazut la cineva asa ceva dar infine mersi

| claudiumy explică (pentru Prezidentul):

Da dar am vazut la cineva ca a avut acest mod am mers la el si cand am facut screenshot din greseala s-a auzit.Nu folosea program de filmat

| Prezidentul a răspuns (pentru claudiumy):

Multumesc pentru funda, iti recomand sa joci fara moduri in samp. Sau doar cu moduri de masini, e mai classic. Eu joc fara moduri pe blue. bugged.