| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

As putea rula GTA 4 pe urmatorul system: Procesor: Intel Pentium Dual E2140 1,6 ghz 800 mhz adica Intel pentium Dual E2140(1600MHZ) RAM: 1, 5 gb ram Placa video: Intel 946GZ or Intel GMA 3000 256 mb Macar cu ceva patchuri daca ar merge rulat,si cam cum las rula,cu lag fara, daca dau totu pe low, sa nu imi ziceti de shift shadew 3.0 ca imi porneste jocu cu el da am lag infernal si in + cand dau start game imi ramane blocat pe o imagine neagra

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ia-ti placa video noua, ca aia e integrata si e naspa

| Tr3eaTxGh3osT explică:

Intel pentium dual core (1600mhz) asta am vrut sa zic scuze am gresithappy