| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

As vrea keylogger pentru metin2 ro adica sa pot sa sparg conturi la metin2 ro

12 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Mah,sunteti imposibili mah.Ce gasesti pe net o sa fie detectate de anti-virus imediat.Si key-ul nu este pentru metin.Este un virus care inregistreaza ce scrie o persoana pe tastatura si face poze(optional) si iti trimite tie pe site-ul/email-ul tau.Trebuie sa infectezi ceva si sa il trimiti persoanei respective.Cand ea deschide acea ''aplicatie'',virusul se instaleaza si incepe sa intregistreze tastele.Daca este o persoana exagerat de obsedata de securitate cum sunt eu,va tasta parola cu virtual keyboard,si chiar si poze daca ii face la tastatura virtuala,pana sa faca el atatea poze deja introduce parola.
Si inca o problema pentru tine: Chiar daca tu vrei sa intregistrezi doar parole metin,el va inregistra TOT. Date personale,parole email, mess si cel mai important si periculos : conturi de la magazine online. Daca un cracker a pus mana pe asta, poate sa cumpere ce vrea el ca tu vei plati.Deci este ilegal sa folosesti keylogger sau ori ce alt tip de virus.Ca sa il trimiti intr-un PC, trebuie sa folosesti netul.Adica, daca nu ai o tinta exacta,si vrei sa il pui pe net in speranta ca il va descarca cineva si instala,nu poti sa il incarci asa cum iti arde tie. Poate fi detectat usor daca nu esti hacker/cracker si nu sti cum sa faci chestia asta, deci, te poti trezi cu politia la usa.Iti recomand sa nu incerci chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti pot raspunde la intrebare dar am un alt raspuns. Locul intrebarii tale nu este aici.

| wqreqwfsaddwqa explică (pentru anonim_4396):

Cam aici e mai invata...

| creativeboy a răspuns:

Sa stiti ca tot ce este yolasite.com in capat este keylogger nu va lasati pacaliti

| PeTrY22 a răspuns:

Contacteazama la mess petry_petry989@yahoo.com si sa vezi ca im am eu da dupa dai funda :X ca sa-mi zici despre ce e vorba

| LOUDER a răspuns:

Am si eu ceva, un keylogger foarte bun numit Spyrix, dar pentru a cumpara licenta full trebuie sa platesti 40$, dar merge destul de bine si asa, uite link: http://www.spyrix.com/spyrix-free-keylogger.php

| Jozsa_Andrey_1997 a răspuns:

Amazing! I just got 3500 RP code for totally FREE! Come and download code too

>> http://RiotPoint.eu/

| Bomber_Alex_1999 a răspuns:

Nu este adevarat, keylogger exista sa punem cazul ca cereti un ''print'' la victima depe metin cu schimbare emil sa nu dea acept nimic sa faca un print la schimbare email si sa vil trimita pe mess chipurile sa vede-ti daca o venit la el oke dupa aceea intrati pe yahoo.com trimiteti un Email ''mesaj'' cu
Numele contului dumneavoastra ex: adndra12324
pw:323871423
nume cont victima:nica1293
si trimiteti la spargere_conturi_metin2ro@yahoo.com sau.it daca nu merge

| Bomber_Alex_1999 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci e sa ceri victiemi numele contului.
Dupa i spui sa trimita schimbare email
si vine la el dupa aceea i spuneti sa faca un print sa verificati si voi daca chiar eu venit...
dupa acea cu acel print e foarte simplu a fura contul victimei.
Intrati pe yahoo.com va logati pe contul dvs. si trimiteti un emial ''mesaj'' la aderesa spargere_conturi_metin2@yahoo.com sau.it daca nu va merge
si la capitol scrieti Cont furat metin2.ro, uk, us ce metin este.
Dupa acea la mesaj
scrieti pe ce metin juracti exemple:
Metin2.ro.us.uk...ecc
numele dvs:1213214
parola dvs:122334 contul dumneavaostra.
nume cont victima:exemple:acon1234
parola victima: scrieti asa cum am scris eu ''NOT_PASSWORD_VICTIM@PASSWORDFORMACE.COM