| xcRysxx a întrebat:

(scuzati categoria)! Am o mica problema, as dori sa aflu cum se face un keylogger (site download) am mai folosit acum 1-2 ani. Mi s-a furat contul la metin2 RO (lv 56 itm bune) si as dori sa il recuperez cu tot cu mail, am incercat cu un keylogger dar nu imi arata numele si parola care le scrie pe Metin2, stiu ca o sa credeti ca vreau sa sparg conturi sau alte chestii, dar nu. Imi vreau doar contul inapoi (cu mail cu tot)
Va rog mult un link de download pentru un keylogger bun.

Răspuns Câştigător
| BloodAndBon3 a răspuns:

Http://www.ardamax.com/keylogger/---site oficial de keylogger.cel mai bun cred.

Asa cum ai spus totusi ma gandesc ca asa e... dar incearca sa nu cauti razbunare si mie mi-au fost furate iteme pe o gramada de servere inclusiv pe oficial de vreo 200kk.La vremea aia erau bani... Apropo, ti-a furat si id de la email? de unde stia intrebarile secrete sa schimbe parola.Esti dubios :). Ma rog foloseste-l cum vrei :)). Bafta!

| xcRysxx explică (pentru BloodAndBon3):

In legatura cu schimbatul parolei, trebuie decat sa intre pe contul meu de mail (de yahoo vorbim) se duce la setting > my account > change password. Si iti cere parola actuala > parola noua > repeta parola noua. Atat happy

| BloodAndBon3 a răspuns (pentru xcRysxx):

Interesant.Eu nu am asa ceva. si m-am chinuit destul de mult sa schimb parola. Imi cere mereu intrebarile alea afurisite.

3 răspunsuri:
| LOree_LOrr_1999 a răspuns:

Cum fac il dau aluia sal instaleze?