| Christian515 a întrebat:

As vrea niste idei cu ceva jocuri, bazate pe o poveste dar cu grafica buna, vreau sa joc seara asta, ca nu pot iesi ca afara plouastraight face

3 răspunsuri:
| Kalyn a răspuns:

Pai joaca assasins creed sau mai bine intra pe www.gamespot.com la sectiunea New release si te uiti acolo ce jocuri sunt

| Iliutz a răspuns:

Call of duty black ops.call of duty modern warfare, medal of honor 2010, sniper ghost warior,sniper elite, code of honor 3, star craft, warcraft 3, world warcraft. funda

| The0nly a răspuns:

Heroes 5 sau 6
Sau Gods Lands Of Infinity
Sau Ghotic 3 sau 4