| BonCoeur a întrebat:

Salut.Sunt un cunoscator in jocurile MMORPG, joc de ceva ani acest tip de joc insa...as vrea niste sugestii. vreau si eu niste nume de jocuri care, sa nu fie bazate numai pe questuri, ci pe grind foarte mult, arme rafinate si armura si sa fie complex, cu instante, dungeon-uri, multe skilluri, si cel mai important, grafica foarte buna.Acord fundita happy!

Răspuns Câştigător
| Ciufulici a răspuns:

Hmm. Dragonica, Flyff,Tales Runner, Fantasy Tennis, S4League

2 răspunsuri:
| backback a răspuns:

Pai twelve sky 2; Cabal; 4 story

| BLURRR a răspuns:

Iti zic eu un joc fainlaughing Left 4 dead 2 ii super