| Chuchilili a întrebat:

As vrea sa descarc Skate 3 de pe site-ul http://games.brothersoft.com/skate-3.html
A mai descarcat cineva, are virusi?

2 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Jocul nu a iesit si nici nu cred ca va fi valabil pentru PC. Deci sansele sa aiba virusi sunt destul mari. Si eu am cautat jocul asta mult timp dar nu l-am gasit, dar am gasit un joc asemanator, cu grafici mai slabe etc care nu era nici el asa de rau... ''Tony Hawks Pro Skater'' sau ceva de genu era. Sper ca te-am ajutatwinking

| GeorgeFatan a răspuns:

Nu merge pentru ca jocul nu este pentru pc! e doar pentru console!

funda pls