| Sandu3 a întrebat:

As vrea sa fac o restaurare la sistemul de operare cu Acronis True Image,dar am o mare dilema. Vreau sa stiu daca instalez programul Acronis pe calculator, fara sa folosesc un cd bootabil, nu pot face un restore? Mi-a facut cineva mai demult un back-up, si acum vreau sa-l folosesc, si ma intrebam daca pot deschide simplu programul dupa ce l-am descarcat si instalat si sa dau Restore, fara sa mai fac un cd bootabil si setari in bios.Multumesc.

1 răspuns:
| SSJGohan3 a răspuns:

Dar care e problema daca faci unul bootabil.e cam acelasi procedeu de facere a unui cd. putina treaba in plus...