| Titiriga_Costi_1992 a întrebat:

As vrea sa fiu pe Counter Strike 1.6 admin dar nu stiu cum am incercat tot felul de programe dar nu stiu dati-mi voi unul simplu si usor. Nus prea bun cu calculatoarele!laughing va rog sa ma ajutati cu cat mai repede

1 răspuns:
| stefanospidei a răspuns:

Mai trebuie sa joci ceva pe un server si apoi te duci pe siteul lor (intrebi la chat in joc siteul) si dai la vreau admin scrii ceti cere nume etc. si iti zice DA sau NU ATENTIE trebuie sa tii redirecte regulat