| hiDDenBoY a întrebat:

As vrea sa stiu la ce cerere(de slot/admin in probe/admin) trebuie sa dau bani pe serverul de counter-strike pe nume diavola.

3 răspunsuri:
| ililililililililililililililililili a răspuns:

Trebuie să intri pe forumul lor, forumul serverului. Te uiţi printre servere, să vezi pentru care vrei să donezi, faci o cerere, ca in exemplul dat de ei, Ca să nu te mai strofoci atât, am căutat forumul pentru tine
LINK : http://www.diavola.ro/forum/

| hiDDenBoY explică (pentru ililililililililililililililililili):

Dar pentru admin/admin in probe trebuie sa dau bani?
Ue asta am intrebat

| ililililililililililililililililili a răspuns (pentru hiDDenBoY):

Faci cerere, adica iti da pe ore, ori donezi ( dai bani ), ori pe redirecte.
Faci o cerere si aia iti vor da pro sau contra, depinde cat de activ esti
FUNDAA?