| Andreigrgd a întrebat:

As vrea sa iau un Xbox one si GTA pentru el la prima mana, care sunt cele mai bune prețuri?
Ajutați-mă!

Răspuns Câştigător
| AlternativeNM a răspuns:

Salut! După părerea mea ar fi cel mai bine să îl cumperi de pe site-uri de încredere și populare, cum ar fi Altex, Flanco, PCGARAGE, EMAG;
Bineînțeles, dacă în orașul în care locuiești există un anumit magazin de genul, te poți duce personal acolo să îți cumperi unul, astfel evitând costurile de transport.
Prețurile variază. În acest moment, un XBOX ONE S la reducere pe Altex costă 890 lei, fără reducere este 1100 lei. Un CD GTA V pentru XBOX ONE costă 89, 54 lei (90 lei), redus de la 140 lei.
Dacă o să îți cumperi unul în zilele următoare vei ajunge la un cost de 980 lei de pe Altex. În concluzie, depinde de pe ce site sau din ce magazin îl vei cumpăra. Baftă!

| Andreigrgd explică (pentru AlternativeNM):

Am cumparat un xbox 360 și sunt mulțumit oricum mulțumesc de opinie!

1 răspuns: