| RaresHS a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez o pereche de casti de gaming usb 7.1 pana in 150 ron.
Eu ma gandeam sa imi iau a4tech bloody g501 dar nu as vrea sa se simta prea usoare, eu actual am niste redragon lagopasmutus care sunt grele si m-am obisnuit cu asta.
Sau poate aveti alte idei de casti tot in bugetul de 150 ron.
Cel mai bun raspuns sau recomandare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Cam asta ar putea sa fie selectia ta https://l.profitshare.ro/l/3744207 Incearca Sonic G930 sau Genesis HX66 pentru greutate, preferabil Sonic, au o impedanta buna si-un microfon detasabil. Utilizeaza codul VCUHU9KS pentru reducere daca nu doresti sa utilizezi alt cod sau cauta sa le iei de oriunde vrei tu (castile).

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Mai bine e sa ai casti usoare sa nu se simta pe cap crede-ma.