| IonutBarb04 a întrebat:

Nu ma pot decide ca casti sa cumpar.
Ma puteti ajuta sa ma decid.
As dori sa aflu care pereche de casti este mai buna si argument, care pereche de casti nu este buna si argument.
Nr.1:
http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/razer/kraken-usb-bla ck/
Nr.2:
http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/a4tech/bloody-g501/
Dau FUNDA celui mai explicit raspuns.

4 răspunsuri:
| IonutBarb04 explică:

Sunt bune amandoua, stiu asta!
Da care e cea mai buna?

| Utilizator1234 a răspuns (pentru IonutBarb04):

Personal nu as merge pe nici una din variantele postate de tine. Consider castile de gaming sa-si faca treaba doar in jocuri si atat, pe muzica suna execrabil. In concluzie, in functie de buget, as merge pe o pereche de casti decenta care sa sune ok si in jocuri, ceva gen Creative Aurvana Live! - ca un minim.

| itsdaviddarius a răspuns:

Beats sunt cele mai bune.

| Utilizator1234 a răspuns (pentru itsdaviddarius):

Cele mai bune la ce? La agatat in jurul gatului sau la demonstrat ce poate face marketingul cu niste consumatori idioti.