| MrKenzor a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un cont de Minecraft. Am 20 de euro pe telefon. As vrea sa platesc prin paysafe, dar nu stiu daca pot transfera banii de pe telefon intr-un cod de paysafe. Daca nu merge asa, as vrea sa stiu daca pot scoate acei 20 de euro bani in mana.
Multumesc anticipat
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!
P.S. Nu comentati daca nu stiti, va rog

1 răspuns:
| KaSS a răspuns:

Nu stiu sigur daca poti scoate acei 20 de euro bani in mana, poti vorbi cu cei de la care esti (Orange, cosmote, Vodafone). Eventual poti sa te intelegi cu cineva sa iti cumpere un cod PaySafeCard cu 20 de euro si tu sa ii oferi la schimb 20 de euro pe telefon.