| anonim_4396 a întrebat:

stiu ca nu este chiar o intrebare insa am nevoie de putin ajutor, acum 2 luni am vandut un cont de lol unui baiat pentru 10 euro, el a platit cu cardul lui. Mi-a bagat RP-uri in main account cu cardul lui, dupa vreo 2 saptamani el banase contul pe care i l-am vandut si facuse chargeback la banii pe care mi i-a dat pentru cont iar eu nu mai pot sa-mi accesez contul pana nu platesc acei 10 euro, avand in vedere ca nu prea am cum sa fac rost de 10 euro deoarece mama nu-mi da bani asa sa bag in jocuri, nu prea am de la cine sa cer asa ca daca este cineva care vrea sa-i cresc vreun cont de lol pentru 10 euro paysafe sau sa-i fac ceva anume pentru 10 Euro v-as multumi din inima. Chiar nu am cum sa fac rost de acei bani iar eu de 2 luni tot stau sa fac rost de banii aia si nu prea am cum, asa ca daca cineva vrea sa fac ceva pentru el in schimbul unei sume de 10 euro paysafe...Altcumva nu stiu cum as putea face rost de acei bani.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Stai calm, se apropie colindul, uratul e o sansa buna de facut acei bani! happy

| daren123 a răspuns (pentru lpavel):

Nu am pe cine sa colind, toate rudele-s plecate-n alta tara + ca am 16 ani + ca singurul meu prieten e-n Paris si chiar daca era aici nu mergeam la colindat bcs avem 16 ani ce dracu

| lpavel a răspuns (pentru daren123):

Atunci nu mai am idei... sorry!