| dvdfirstboy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar xbox insa nu am bani de one si vreau sa imi iau 360. Se merita sa imi iau? Adica se mai fac jocuri pentru el? Sunt jocurile cele noi gen gta5 sau fifa ufc pentru 360?

3 răspunsuri:
| TufanelTufis a răspuns:

Sunt... dar nu recomand deloc un xbox 360 macar one sa fie. si atunci nici ala nu l-asi lua. eu zic ca mai bine strangi bani serios... 2000 lei. si iti faci un pc care duce tot ce vrei -> http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2790366/
+periferice ->
http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/2790346/

si e un pret destul de avantajos pentru ce poate duce... GTA V il duce fara probleme in 60 fps pe high-very high
Plus de asta NU AI NEVOIE DE NU STIU CE ABONAMENT SA TE JOCI ONLINE CU PRIETENII, PE PC SA TE JOCI ONLINE E GRATIS
nu trebuie sa platesti GOLD MEMBERSHIP sau mai stiu eu ce ca sa te joci online. eu zic ca PC-ul e mai avantajos si ai si multe jocuri "exclusive" pe care nu le ai pe xbox. eu asa iti recomand. daca vrei sa platesti in fiecare luna $60 ca sa te joci online pe xbox, nu ai decat, dar eu sugerez sa iti cumperi un calculator. iesi mai bine daca ma asculti. si plus de asta xbox 360 e o platforma extrem de veche. nu recomand sa-ti iei o consola. ia-ti calculator si ai sa vezi ce bine o sa iti fie. o sa ai o grafica mult mai avansata. pe PC avand in vedere ca ai o placa video dedicata care duce tot. spre deosebire de xbox care are un procesor cu placa video integrata, ceva amd care este foarte vechi spre deosebire de ce ti-am pus in wishlist-ul de mai sus,
eu iti spun din propria experienta, am avut un xbox one. si cand mi l-am luat eram ceva gen. WOWW si dupa aceea cand am trecut la PC nu m-am mai intors niciodata la xbox si l-am vandut caci aduna praf degeaba. prin urmare te sfatuiesc sa cumperi un calculator caci este mai rapid si nu ai extra-costuri pentru a juca online, tot ce trebuie facut este sa cumperi jocul introduci CD-Key-ul si esti ready to play.

| TufanelTufis a răspuns:

Un cadou... GTA :San Andreas nu are virusi il am si eu...
(e pentru PC) http://www.mediafire.com/file/pup44lvt5sau8fw/Gta+-+San+Andreas++.rar

| alexpahar a răspuns:

Acum one-ul nu e asa de scump. La altex costa 899 lei. Daca totusi vrei xbox 360 sa stii ca sunt jocuri precum GTA5 sau FIFA17 dar totusi gandeste-te ca e o consola veche de 12 ani.
Poti juca orice joc pana in 2014. Daca vrei jocuri noi atunci one-ul e mai bun.
Ori care ar fi alegerea ta sa stii ca te poti distra cu ambele.